rent a car rhodes rhodos

Půjčovna aut Rhodos

Půjčovna aut Rhodos
(Rhodos,Rodos)

            rent a car rhodes autotour   Autovermietung rhodes autotour ca rental rhodes  autotour
Hlavní stránka Kontakty Rezervace Auta a ceny Podmínky Doporučené cíle

Půjčovna aut v letovisku Gennadi

Půjčení auta v letovisku Gennadi není problém. Autopůjčovna AutoTour Rhodos: půjčovna aut Vám ráda požadované auto přistaví zdarma k jakémukoliv hotelu v této oblasti. Pokud vyplníte rezervační formulář, rezervaci Vám do druhého dne potvrdíme a v určený den a hodinu přivezeme auto až před Váš hotel. Vy si s ním jezdíte, poslední den zápůjčky ho necháte zaparkovaný u hotelu, klíčky dáte na recepci a to je vše. Sami si pak dle potřeby auto odvezeme.

POZOR - v případě objednání a zakoupení zájezdu přes stránky Rhodos v detailech můžete získat slevu 10% z půjčovného.

Rhodos - půjčovna aut


Naše tipy na ubytování (hotely, studia, apartmány) v letovisku Gennadi

Ampelia Beach

Ampelia Beach

Jednoduchý rodinně vedený malý hotel se 42 pokoji se nachází na klidném místě letoviska Gennadi; které je vyhlášené svou dlouhou písčito-oblázkovou pláží a klidnou typicky řeckou atmosférou. Hotel je vhodným místem pro milovníky windsurfingu; Prasonissi; je od hotelu vzdáleno pouze 25 km a pohodlně se tam dostanete linkovým autobusem; který jezdí 2x denně.

Golden Sunrise

Golden Sunrise

Jednoduchý rodinný hotel se nachází v letovisku Gennadi; 600 m od vyhlášené dlouhé písčito-oblázkové pláže. V letovisku s typicky řeckou atmosférou najdete supermarket; obchůdky a několik restaurací a barů. Hosté hotelu mohou během dne využívat služeb sesterského hotelu Ampelia Beach a to včetně občerstvení. Hotel je vhodný pro strávení dovolené v páru a také ho ocení klienti; kteří vyhledávají klidnější prostředí. Hotel je vhodný pro méně náročné klienty.